οπτικός Ethernet διακόπτης 10/100/1000M, διακόπτης Ethernet λιμένων AC220V 8 με το λιμένα RJ45
1
MOQ
Negotiable
τιμή
10/100/1000M Optical Ethernet Switch , AC220V 8 Port Ethernet Switch With RJ45 Port
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: SHENZHEN, ΚΊΝΑ
Μάρκα: OLYCOM
Πιστοποίηση: CE, RoHS, FCC
Αριθμό μοντέλου: Ta709-????????
Υψηλό φως:

διακόπτης ethernet 1000M οπτικός

,

AC220V 8 διακόπτης λιμένων ethernet

,

AC220V οπτικός διακόπτης ethernet

Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ουδέτερη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, L/C, D/A, D/P, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 6000 σύνολα το μήνα
Προδιαγραφές
Όνομα: 8 διακόπτης Ethernet λιμένων
Ποσοστό μετάδοσης: 10/100/1000M
RJ45 λιμένες: 9pcs
Όρος: Στο απόθεμα
Τάση εισαγωγής: AC100V~240V 50/60Hz
Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0℃ σε +50℃
Περιγραφή προϊόντων

8 διακόπτης Ethernet λιμένων με μια εσωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λιμένων ανερχόμενων ζεύξεων RJ45 10/100/1000M
 

Εισαγωγή

Ta709-???????? ο διακόπτης Ethernet 8 λιμένων παρέχει στο λιμένα ανερχόμενων ζεύξεων RJ45 λιμένων κατιουσών συνδέσεων RJ45 8pcs 10/100M και 1pc 10/100/1000M την εσωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος. Αυτός ο διακόπτης Ethernet 8 λιμένων χρησιμοποιείται ευρέως στις τηλεπικοινωνίες και το σύστημα ασφαλείας όπως τα σημεία πρόσβασης WiFi, τα τηλέφωνα VoIP και τα κάμερα ασφαλείας IP.
 
Κύρια χαρακτηριστικά

  1. 1 X 10/100/1000M λιμένας ανερχόμενων ζεύξεων RJ45

  2. μισό αυτόματος-αντίληψης 8 x10/100M/σύνολο - διπλοί λιμένες RJ45
  3. μνήμη απομονωτών 1M
  4. Υποστήριξη αυτόματο MDI/MDIX

  5. 9k jumbo ψηφιολέξεων

  6. Ισχύστε για την ενέργεια Ethernet 802.3az (EEE)

  7. Εισαγωγή δύναμης nonpolarity 5VDC υποστήριξης

 
Προδιαγραφή
 

Πρότυπα IEEE802.3 (10base-τ), IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (γρήγορος-Ethernet), IEEE802.3x (έλεγχος ροής), IEEE802.1q, IEEE802.3af PoE/PSE
10/100base-τ Καλώδιο κατηγορίας 5/5e/6 STP ή UTP (μέγιστο 100m)
Έλεγχος ροής Πλήρης - ντούμπλεξ - έλεγχος ροής, μισή - ντούμπλεξ - πίσω πίεση
Rj-45 λιμένας 8 Χ αυτόματος-MDI/MDIX
Τάση εισαγωγής AC100 ~ 240V/50-60HZ σε 48V μέσω του προσαρμοστή internall
Πρωτόκολλο Διαδικτύου IEEE 802.3i 10BASET
IEEE 802.3u 100BASETX
IEEE 802.3x έλεγχος ροής
IEEE 802.1af δύναμη DTE μέσω MDI
IEEE 802.3af
Εύρος ζώνης 9.2Gbps
Μνήμη απομονωτών πακέτων 2.75MB
Βάση δεδομένων διευθύνσεων IP 4.000
Μέγεθος απομονωτών 1M
Θερμοκρασία λειτουργίας 0℃~55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20℃~75℃
Υγρασία αποθήκευσης 10%~95%
Διάσταση 294 X 180 x44mm
Βάρος 1,5 κλ (ακαθάριστο βάρος)

 

Λεπτομέρειες διαταγής

 

TA709--???????? 10/100Mbps, ίνα 0 σε 8 UTP, 100m
Ta714-fe/s20-Sc 10/100Mbps, 1 ίνα σε 4 UTP, SMF, διπλή ίνα, 20Km, Sc
Ta714-fe/s40-Sc 10/100Mbps, 1 ίνα σε 4 UTP, SMF, διπλή ίνα, 40Km, Sc
Ta714-fe/s60-Sc 10/100Mbps, 1 ίνα σε 4 UTP, SMF, διπλή ίνα, 60Km, Sc
Ta714-fe/s80-Sc 10/100Mbps, 1 ίνα σε 4 UTP, SMF, διπλή ίνα, 80Km, Sc
Ta714s/u-fe/s20-Sc 10/100Mbps, 1 ίνα σε 4 UTP, SMF, ενιαία ίνα, 20Km, Sc
Συνιστώμενα προϊόντα
Ελάτε σε επαφή μαζί μας
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλ.: : 86-755-26611509
Φαξ : 86-755-83129773
Χαρακτήρες Λοιπά(20/3000)