products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
Κίνα Μετατροπέας 10/100M MEDIA Ethernet οπτικών ινών

Μετατροπέας 10/100M MEDIA Ethernet οπτικών ινών

τιμή: Negotiable MOQ: 1 PC
Όνομα προϊόντων: μετατροπέας 10 100 μέσων σημείου εισόδου
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Unmanaged, ράφι που τοποθετείται
Ίνα: LC, SC ST FC ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
Ποσοστό μετάδοσης: 10/100Mbps
Εξουσιοδότηση: 1 έτος
Κίνα 850nm μετατροπέας MEDIA Ethernet οπτικών ινών

850nm μετατροπέας MEDIA Ethernet οπτικών ινών

τιμή: Negotiable MOQ: 1 PC
Όνομα προϊόντων: Μετατροπέας Ethernet μέσων σημείου εισόδου στην ίνα
Ίνα: LC, SC/ST/FC προαιρετικό
Ποσοστό μετάδοσης: 10/100/1000Mbps
Μήκος κύματος: 850nm/1310nm/1550nm
Καρφίτσα σημείου εισόδου: 1/2 (V+), 3/6 (Β)
Κίνα 48V1A 2 μετατροπέας μέσων ινών λιμένων

48V1A 2 μετατροπέας μέσων ινών λιμένων

τιμή: Negotiable MOQ: 1 ζευγάρι
Όνομα προϊόντων: Ίνα τρόπου Sinele στο μετατροπέα Ethernet
Λιμένας ινών: Sc, ST/FC προαιρετικό
Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm, WDM
Βάρος: Ακαθάριστο βάρος: 0.5kg
Μέγεθος απομονωτών: 1m
Κίνα διπλή ίνα Sc μετατροπέων 48V MEDIA Ethernet οπτικών ινών σημείου εισόδου PSE 10/100M για την ΕΠΙ

διπλή ίνα Sc μετατροπέων 48V MEDIA Ethernet οπτικών ινών σημείου εισόδου PSE 10/100M για την ΕΠΙ

τιμή: Negotiable MOQ: 1 PC
Όνομα προϊόντων: Μετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου μεγαμπίτ
Ίνα: SC, ST FC ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
Ποσοστό: 10/100Mbps
Τάση: 48V
Διάσταση: 70mm (W) Χ 93mm (D) Χ 28mm (Χ)
Κίνα Ενιαίος μετατροπέας DC48V 1310/1550nm MEDIA τρόπου σημείου εισόδου Unmanaged Gigabit

Ενιαίος μετατροπέας DC48V 1310/1550nm MEDIA τρόπου σημείου εισόδου Unmanaged Gigabit

τιμή: Negotiable MOQ: 1 ζευγάρι
Όνομα προϊόντων: Καλώδιο οπτικών ινών σημείου εισόδου στο μετατροπέα rj45
Ίνα: Sc, ενιαία ίνα
Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm, WDM
Τάση: 48V
Εξουσιοδότηση: 12 μήνες
VIDEO Κίνα Ενιαίος μετατροπέας 10/100/1000M MEDIA ινών σημείου εισόδου τρόπου LC SFP για τις κάμερες IP

Ενιαίος μετατροπέας 10/100/1000M MEDIA ινών σημείου εισόδου τρόπου LC SFP για τις κάμερες IP

τιμή: Negotiable MOQ: 1 PC
Όνομα προϊόντων: Ίνα σημείου εισόδου στο μετατροπέα μέσων χαλκού
Ίνα: Αυλάκωση SFP, ίνα LC
Ποσοστό: 1.25Gb/s, gigabit βασισμένος
Τάση: DC48V
Εξουσιοδότηση: 1 έτος
Κίνα Γκρίζο μεγαμπίτ 10/100M ινών SFP μετατροπέων LC MEDIA Ethernet οπτικών ινών σημείου εισόδου

Γκρίζο μεγαμπίτ 10/100M ινών SFP μετατροπέων LC MEDIA Ethernet οπτικών ινών σημείου εισόδου

τιμή: Negotiable MOQ: 1 PC
Όνομα προϊόντων: Ίνα σημείου εισόδου lc στο μετατροπέα Ethernet
Ίνα: Αυλάκωση SFP για τις ενότητες ΚΚ SM
Τάση: 48V ΣΥΝΕΧΗΣ εισαγωγή
Ποσοστό Ethernet: 10/100Mbps
Βάρος: 0.5kg (N.W)
Κίνα μετατροπέας μέσων ινών Sc 20km, μετατροπέας PSE Gigabit Ethernet

μετατροπέας μέσων ινών Sc 20km, μετατροπέας PSE Gigabit Ethernet

τιμή: Negotiable MOQ: 1 PC
Όνομα προϊόντων: Ίνα μεγαμπίτ στο μετατροπέα Ethernet
Λιμένας: 1 ίνα σε 1 χαλκό Rj45
Ίνα: Λιμένας Sc, ST FC προαιρετικό
Ethernet: 10/100Mbps
Τάση: ΣΥΝΕΧΗΣ εισαγωγή 48V
VIDEO Κίνα Ενιαία ίνα τρόπου στο μετατροπέα μέσων χαλκού, WDM 1.25Gb/S μετατροπέας οπτικής ίνας

Ενιαία ίνα τρόπου στο μετατροπέα μέσων χαλκού, WDM 1.25Gb/S μετατροπέας οπτικής ίνας

τιμή: Negotiable MOQ: 1 ζευγάρι
Όνομα προϊόντων: Οπτική ίνα σημείου εισόδου στο μετατροπέα cat6
Ίνα: Συνδετήρας Sc
Ποσοστό: 1.25Gb/s, gigabit βασισμένος
Πρότυπα σημείου εισόδου: AF 15.4W, σε 30W
Τάση: DC48V1A
Κίνα 30W σημείου εισόδου τοποθετημένος ράφι οπτικών ινών Ethernet MEDIA λιμένας Sc μετατροπέων διπλός

30W σημείου εισόδου τοποθετημένος ράφι οπτικών ινών Ethernet MEDIA λιμένας Sc μετατροπέων διπλός

τιμή: Negotiable MOQ: 1 PC
Όνομα προϊόντων: μετατροπέας μέσων ινών σημείο εισόδου-PSE 1000Mbps
Λιμένας: 1 ίνα 1 χαλκός
Ίνα: Sc, διπλό
Ethernet: 10/100/1000Mbps
Τάση: 48V
1 2 3 4 Next > Last Total 4 page