products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
Κίνα Πομποδέκτης 100m ενότητας 10/100/1000base-τ RJ45 SFP πέρα από καυτός Pluggable καλωδίων Cat5 UTP

Πομποδέκτης 100m ενότητας 10/100/1000base-τ RJ45 SFP πέρα από καυτός Pluggable καλωδίων Cat5 UTP

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης Gigabit rj45 SFP
Απόσταση: 100m
Ποσοστό: 1.25Gb/s
Λειτουργούντα Temp: -40°C σε +85°C
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Καυτός-Pluggable
Κίνα 1.25Gb/S πομποδέκτης ενότητας SFP SFP, ενότητα LR 20km Gigabit Ethernet ενιαίος τρόπος

1.25Gb/S πομποδέκτης ενότητας SFP SFP, ενότητα LR 20km Gigabit Ethernet ενιαίος τρόπος

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: Ενότητα οπτικών ινών SFP Gigabit
Απόσταση: 20KM LR
Μήκος κύματος: 1310nm, ενιαίος τρόπος
Λιμένας ινών: LC, διπλό
Ποσοστό μετάδοσης: 1.25Gb/s
Κίνα πομποδέκτης ενότητας 1550nm Gigabit SFP, WDM 20km BiDi ενότητας χαλκού SFP

πομποδέκτης ενότητας 1550nm Gigabit SFP, WDM 20km BiDi ενότητας χαλκού SFP

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: Βιομηχανικός πομποδέκτης ινών Gigabit SFP
Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm, WDM
Απόσταση: 20Km, ενιαίος τρόπος
Λιμένας: LC ίνα
Ποσοστό: 1.25Gb/s, gigabit
Κίνα Μίνι Singlemode 1310nm LC ενότητας GBIC SFP συνδετήρας πομποδεκτών 1.25G με DDM

Μίνι Singlemode 1310nm LC ενότητας GBIC SFP συνδετήρας πομποδεκτών 1.25G με DDM

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα: Ενότητα πομποδεκτών SFP
Χρώμα: Slivier
Τύπος ινών: SM, διπλή ίνα
Μήκος κύματος: 1310nm
Απόσταση: 20km
Κίνα LC διπλός οπτικός πομποδέκτης ινών SFP, SR 300m ενότητας 850nm πολλαπλού τρόπου ινών

LC διπλός οπτικός πομποδέκτης ινών SFP, SR 300m ενότητας 850nm πολλαπλού τρόπου ινών

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: 10gb ΚΚ ενότητας LC SFP
Απόσταση: 300m, SR
Ίνα: LC, ντούμπλεξ, 850nm
Temp εργασίας: -40~+85°C
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 10Gb/s, καυτός Pluggable
Κίνα 10G πομποδέκτης 30m ενότητας χαλκού SFP συμβατό σύστημα Huawei Cisco Mikrotik λιμένων Rj45

10G πομποδέκτης 30m ενότητας χαλκού SFP συμβατό σύστημα Huawei Cisco Mikrotik λιμένων Rj45

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: 10g πομποδέκτης χαλκού SFP
Απόσταση: 30m, ηλεκτρικός λιμένας Rj45
Διάσταση: 57*13*8.5mm
Λειτουργούντα Temp: 0℃~70℃
Εξουσιοδότηση: 1 έτος
Κίνα Πομποδέκτης χαλκού SFP της LR 10km 10g, διπλή ενότητα 1310nm ινών LC SFP για τους διακόπτες

Πομποδέκτης χαλκού SFP της LR 10km 10g, διπλή ενότητα 1310nm ινών LC SFP για τους διακόπτες

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα Produtc: 10G οπτική ενότητα πομποδεκτών
Συμβατός: Cisco, ανοικτές συσκευές TP-συνδέσεων κ.λπ.
Ποσοστό: 10Gb/s
Λιμένας: LC ίνα, dupelx
Μήκος κύματος: 1310nm, ενιαίος τρόπος
Total 1 page