140W διοικούμενος σημείο εισόδου διακόπτης 8 σημείου εισόδου οπτικών ινών L2 λιμένας με έναν λιμένα ινών SFP
1
MOQ
Negotiable
τιμή
140W POE Managed L2 Fiber Optic POE Switch 8 Port With One SFP Fiber Port
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: SHENZHEN, ΚΊΝΑ
Μάρκα: OLYCOM
Πιστοποίηση: CE, RoHS, FCC
Αριθμό μοντέλου: Ta718w-pse-Γερμανία
Υψηλό φως:

Διοικούμενος διακόπτης σημείου εισόδου οπτικών ινών L2

,

140W διακόπτης σημείου εισόδου οπτικών ινών

,

140W διακόπτης σημείου εισόδου με το λιμένα ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ουδέτερη συσκευασία
Χρόνος παράδοσης: 5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, L/C, D/A, D/P, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 6000 σύνολα το μήνα
Προδιαγραφές
Όνομα: 8 διακόπτης οπτικών ινών λιμένων
Λιμένας σημείου εισόδου: 8
RJ45 λιμένας: 8
Μνήμη απομονωτών πακέτων: 2.75MB
Διάσταση: 160 X 130 X 50mm
Βάρος: 1,5 κλ (ακαθάριστο βάρος)
Περιγραφή προϊόντων

8 διακόπτης οπτικών ινών λιμένων με έναν λιμένα και διοικούμενο το σημείο εισόδου στρώμα 2 ινών SFP

 

Εισαγωγή

 

Ο διακόπτης οπτικών ινών λιμένων της ta718w-pse-Γερμανίας 10/100/1000Mbps 8 παρέχει IEEE 802.3af/at τη λειτουργία Ethernet πρόσβασης δύναμης (PSE) στους 4 στριμμένους λιμένες ζευγαριού, που παρέχουν και τα στοιχεία και το ηλεκτρικό ρεύμα στις συσκευές όπως τα σημεία πρόσβασης WiFi, τα τηλέφωνα VoIP και τα κάμερα ασφαλείας IP. Χρησιμοποιώντας τις ενότητες ινών SFP που υποστηρίζει την πολλαπλού τρόπου ή ενιαία διπλή ίνα τρόπου, αμφίδρομη ενιαία ίνα. Η απόσταση μετάδοσης είναι 2km ανώτατα σε MMF και 120km ανώτατο σε SMF. Η τυποποιημένη διεπαφή ινών -αποθεμάτων είναι LC.

 

Κύρια χαρακτηριστικά

 

1. 1 λιμένας ινών Χ SFP

2. υποστήριξη IEEE802.3af (IEEE802.3at προαιρετικό) 1~8port

3. 8pcs 10/100/1000Mbps RJ45 προσαρμοστικό

4. Άριστο σύστημα ψύξης με τη μοναδική λύση HIC

5. IEEE802.3/u/x υποχωρητικός

6. Οι δείκτες των ευδιάκριτων οδηγήσεων για τη δύναμη/τη σύνδεση εντοπίζουν/στοιχεία

7. Υποστήριξη αυτόματο MDI/MDIX

8. Η δύναμη σημείου εισόδου για κάθε λιμένα είναι 15.4W για τα AF και 30W για

9. Διοικούμενη L2 λειτουργία

10. Εύρωστη προστασία περιβλημάτων μετάλλων και fanless σχέδιο

11. Πράσινη διαχείριση Ethernet IEEE802.3az EEE υποστήριξης (ενέργεια αποδοτικό Ethernet) για να βελτιστοποιήσει την κατανάλωση ισχύος

12. STP, RSTP, MSTP, μετατροπή προστασίας δαχτυλιδιών ITU-τ G.8032 Ethernet (cErp) για την περιττή τηλεγράφηση
13. Ο κεντρικός υπολογιστής DHCP/ο πελάτης/ο ηλεκτρονόμος/να κατασκοπεύσουν/να κατασκοπεύσουν η επιλογή 82/αναμεταδίδουν την επιλογή 82 QoS, ταξινόμηση QoS, έλεγχος κυκλοφορίας εύρους ζώνης του μαρουλιού, της εισόδου, και της εξόδου, έλεγχος θύελλας, DiffServ
14. IEEE 802.1q VLAN, Mac-βασισμένο VLAN, υποδίκτυο-βασισμένο στη IP VLAN, βασισμένο στο πρωτόκολλο VLAN, μετατροπή VLAN, GVRP, MVR, δυναμική IEEE 802.3ad LACP συνάθροιση συνδέσεων, στατική συνάθροιση συνδέσεων
15. Να κατασκοπεύσει V1/V2/V3, IGMP που φιλτράρει/περιορισμός, ερώτηση IGMP, έκθεση πληρεξούσιου IGMP, να κατασκοπεύσει V1/V2 IGMP MLD

 

Προδιαγραφή

 

Όνομα προϊόντων 8 διακόπτης οπτικών ινών λιμένων
Πρότυπα IEEE802.3 (10base-τ), IEEE802.3u 100BASE-TX/FX (γρήγορος-Ethernet), IEEE802.3x (έλεγχος ροής), IEEE802.1q, IEEE802.3af PoE/PSE
10/100base-τ Καλώδιο κατηγορίας 5/5e/6 STP ή UTP (μέγιστο 100m)
Έλεγχος ροής Πλήρης - ντούμπλεξ - έλεγχος ροής, μισή - ντούμπλεξ - πίσω πίεση
Λιμένας ινών 1 λιμένας Χ SFP
Rj-45 λιμένας 8 Χ αυτόματος-MDI/MDIX
Τάση εισαγωγής AC100 ~ 240V/50-60HZ σε 48V μέσω του εξωτερικού προσαρμοστή
Κατανάλωση ισχύος <2>
Ανάθεση καρφιτσών σημείου εισόδου 1/2 (V+), 3/6 (Β), 4/5 (V+), 7/8 (Β), ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
Τάση παραγωγής σημείου εισόδου -48V, 3A, 140W
Πρωτόκολλο Διαδικτύου

IEEE 802.3i 10BASET
IEEE 802.3u 100BASETX/at

IEE802.3z 1000BASE - SX/LX (gigabit-Ethernet),
IEEE 802.3x έλεγχος ροής
IEEE 802.1af δύναμη DTE μέσω MDI
IEEE 802.3af/at

Εύρος ζώνης 40Gbps
Μνήμη απομονωτών πακέτων 2.75MB
Βάση δεδομένων διευθύνσεων IP 4.000
Μέγεθος απομονωτών 1M
Θερμοκρασία λειτουργίας 0℃~55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20℃~75℃
Υγρασία αποθήκευσης 10%~95%
Διάσταση 160 X 130 X 50mm
Βάρος 1,5 κλ (ακαθάριστο βάρος)

 

Εφαρμογή

 

140W διοικούμενος σημείο εισόδου διακόπτης 8 σημείου εισόδου οπτικών ινών L2 λιμένας με έναν λιμένα ινών SFP 0

 

Λεπτομέρειες διαταγής

 

Ta718w-pse-ge/m2-Sc

PSE/PoE διακόπτης ινών, 10/100/1000Mbps, 1 ίνα σε 8 UTP, 220VAC σε -48VDC έξω, MMF, διπλή ίνα, 2Km, Sc

Ta718w-pse-ge/s20-Sc

PSE/PoE διακόπτης ινών, 10/100M/1000bps, 1 ίνα σε 8 UTP, 220VAC σε -48VDC έξω, SMF, διπλή ίνα, 20Km, Sc

Ta718w-pse-ge/s40-Sc

PSE/PoE διακόπτης ινών, 10/100/1000Mbps, 1 ίνα σε 8 UTP, 220VAC σε -48VDC έξω, SMF, διπλή ίνα, 40Km, Sc

Ta718w-pse-ge/s60-Sc

PSE/PoE διακόπτης ινών, 10/100/1000Mbps, 1 ίνα σε 8 UTP, 220VAC σε -48VDC έξω, SMF, διπλή ίνα, 60Km, Sc

Ta718w-pse-ge/s80-Sc

PSE/PoE διακόπτης ινών, 10/100/1000Mbps, 1 ίνα σε 8 UTP, 220VAC σε -48VDC έξω, SMF, διπλή ίνα, 80Km, Sc

Ta718ws/u-pse-fe/s20-Sc

PSE/PoE διακόπτης ινών, 10/100/1000Mbps, 1 ίνα σε 8 UTP, 220VAC σε -48VDC έξω, SMF, ενιαία ίνα, 20Km, Sc

Συνιστώμενα προϊόντα
Ελάτε σε επαφή μαζί μας
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλ.: : 86-755-26611509
Φαξ : 86-755-83129773
Χαρακτήρες Λοιπά(20/3000)