Βιομηχανικός τμηματικός μετατροπέας τμηματικό RS232/RS422/RS485 ινών στην ίνα
1
MOQ
Negotiable
τιμή
Industrial Serial Fiber Converter Serial RS232/RS422/RS485 To Fiber
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: SHENZHEN, ΚΊΝΑ
Μάρκα: OLYCOM
Πιστοποίηση: CE, FCC, RoHS
Αριθμό μοντέλου: OM2101-RS232/RS422/RS485
Υψηλό φως:

120Kbps τμηματικός μετατροπέας ινών

,

RS485 τμηματικός μετατροπέας ινών

,

μετατροπέας ινών 120Kbps RS485

Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Συσκευασία λεπτομέρειες: Η συσκευή μιας μονάδας και ένα εγχειρίδιο χρηστών είναι μέσα σε ένα κιβώτιο, που σφραγίζεται και που
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 6000 το μήνα
Προδιαγραφές
Όνομα προϊόντων: Rs232/μετατροπέας ινών Rs485/Rs422
Χρώμα: Μαύρος
Βάρος: 0.3KG
Διάσταση: 110mm*104mm*28mm
Οπτικός συνδετήρας: Πρότυπα Sc, ST/FC προαιρετικό
Θερμοκρασία εργασίας: -25~70℃
Περιγραφή προϊόντων

Τμηματικό RS232/RS422/RS485 στη βιομηχανική παρουσίαση σε συνέχειες ινών στο μετατροπέα ινών

 

Εισαγωγή

 

OM2101-RS/232RS422/RS485 είναι ένα πολλών χρήσεων και οικονομικό rs-232/485/422 προϊόν οπτικών ινών διεπαφών. Είναι η καλύτερη επιλογή για να συνδέσει RTU με τον ΟΙΚΟΔΕΣΠΌΤΗ ή τον ελεγκτή SCADA. Χρησιμοποιεί την οπτική ίνα ως μέσα μετάδοσης, που αυξάνουν το σύστημα. διαβίβαση της λειτουργίας. Ο εξοπλισμός επικοινωνίας απέχει απειλή αποτελεσματικά από την απεργία αστραπής, κύμα, ο ηλεκτρομαγνητισμός ενοχλεί στο εργασιακό περιβάλλον.

 

Κύρια χαρακτηριστικά

 

  1. Έτοιμος προς χρήση, καυτός-pluggable
  2. Επεκτείνει τη μετάδοση RS232/RS-422/rs-485 μέχρι 2Km σε MMF, 80Km σε SMF
  3. Ο βιομηχανικός τοίχος τοποθετεί τη συμπαγή τραχιά περίπτωση μεγέθους
  4. Προστατεύει από την ηλεκτρική παρέμβαση και τη χημική διάβρωση
  5. Ενσωματωμένο κύμα και στατική προστασία
  6. Διαγνωστικός και δείκτης LEDs μονάδων
  7. Ευρεία σειρά θερμοκρασίας

 

FAQ

 

Q: Πώς μπορώ να τοποθετήσω μια διαταγή;

Α: Παρακαλώ παρέχετε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεών σας όσο το δυνατόν σαφέστερων. Έτσι μπορούμε να σας στείλουμε την προσφορά στην πρώτη φορά. Για το σχεδιασμό ή την περαιτέρω συζήτηση, είναι καλύτερο να έρθει σε επαφή με με Skype/το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο/το τηλέφωνο, σε περίπτωση οποιωνδήποτε καθυστερήσεων.

 

Q: Ποιο είναι MOQ σας;

Α: 1 κομμάτι.

 

Q: Έχετε οποιαδήποτε πιστοποιητικά;

Α: Επικυρωμένος του CE, RoHS, της FCC, ISO9001, και του κ.λπ.

 

Q: Μπορώ να πάρω ένα δείγμα;

Α: Μπορούμε να παρέχουμε τα δείγματα, να αισθανθούν ελεύθεροι να με έρθουμε σε επαφή με για να μιλήσουμε για περισσότερες λεπτομέρειες.

 

Προδιαγραφή

 

Πρότυπα EIA ΤΟ /TIA RS232, RS-422, RS-485
Συνδετήρας ινών Πρότυπα Sc, ST/FC προαιρετικό
Απόσταση ινών 50/125um MMF: 2Km, 62.5/125um MMF: 5Km, 9/125 SMF: 20/40/60/80Km
Τμηματικός συνδετήρας RS-232, RS-422, RS-485: τερματικό του Φοίνικας
Τμηματική απόσταση Rs-232 λιμένας 15m, rs-422, rs-485: 1500 μέτρα
Ποσοστό 0-120Kbps
Baud ποσοστό 300 Baud 115.200 Baud
Rs-485 D+, Δ, GND
Rs-422 R+, Ρ, T+, Τ, GND
Rs-232 , ΕΞΩ, GND
Ποσοστό δύναμης 2W, 5-40V
Στατική προστασία 15KV ηλεκτρική στατική προστασία απαλλαγής (ESD)
Προστασία κύματος 1500W/sec προστασία κύματος
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C σε +70°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C σε +85°C
Υγρασία αποθήκευσης μη-5%~90%
Διαστάσεις 110mm*104mm*28mm
Βάρος 0.3kg/pcs

 

Διαταγή των λεπτομερειών

 

Om2101-rs232-τετρ.μέτρο-Sc

RS232 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, DB9-RS232, ΚΚ, διπλή ίνα, 2Km, Sc

Om2101-rs232-s20-Sc

RS232 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, DB9-RS232, SM, διπλή ίνα, 20Km, Sc

Om2101-rs232-s40-Sc

RS232 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, DB9-RS232, SM, διπλή ίνα, 40Km, Sc

Om2101-rs232-s60-Sc

RS232 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, DB9-RS232, SM, διπλή ίνα, 60Km, Sc

Om2101-rs232-s80-Sc

RS232 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, DB9-RS232, SM, διπλή ίνα, 80Km, Sc

Om2101-rs485/rs422-τετρ.μέτρο-Sc

RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, ΚΚ, διπλή ίνα, 2Km, Sc

Om2101-rs485/rs422-s20-Sc

RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, SM, διπλή ίνα, 20Km, Sc

Om2101-rs232/rs485/rs422-τετρ.μέτρο-Sc

RS232/RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, ΚΚ, διπλή ίνα, 2Km, Sc

Om2101-rs232/rs485/rs422-s20-Sc

RS232/RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, SM, διπλή ίνα, 20Km, Sc

Om2101-rs232/rs485/rs422-s40-Sc

RS232/RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, SM, διπλή ίνα, 40Km, Sc

Om2101-fv24-τετρ.μέτρο-Sc

RS232/RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, ΚΚ, διπλή ίνα, 2Km, Sc

OM2101-FV24 - S20-SC

RS232/RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, SM, διπλή ίνα, 20Km, Sc

Om2101-fv24-s40-Sc

RS232/RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, SM, διπλή ίνα, 40Km, Sc

Om2101-fv24-s60-Sc

RS232/RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, SM, διπλή ίνα, 60Km, Sc

Om2101-fv24-s80-Sc

RS232/RS422/RS485 παρουσίαση σε συνέχειες στο μετατροπέα ινών, τερματικό του Phoenix, SM, διπλή ίνα, 80Km, Sc

*Above απαριθμημένος είναι τα πολύ συχνά διαταγμένα στοιχεία. Παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με για άλλες διαμορφώσεις.

 

Εφαρμογή

Βιομηχανικός τμηματικός μετατροπέας τμηματικό RS232/RS422/RS485 ινών στην ίνα 0

Συνιστώμενα προϊόντα
Ελάτε σε επαφή μαζί μας
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλ.: : 86-755-26611509
Φαξ : 86-755-83129773
Χαρακτήρες Λοιπά(20/3000)