Βιομηχανικό στρώμα 2 διοικούμενη πλήμνη 8 βαθμού EMC διακοπτών λιμένας με 4 λιμένες ινών SFP
1PC
MOQ
Negotiable
τιμή
EMC Industrial Grade Layer 2 Managed  Switch Hub 8 Port With 4 SFP Fiber Ports
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: SHENZHEN, ΚΊΝΑ
Μάρκα: OLYCOM
Πιστοποίηση: CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: Im-FS480GW
Υψηλό φως:

Βιομηχανικό στρώμα 2 βαθμού EMC διοικούμενος διακόπτης

,

Στρώμα 2 διοικούμενος διακόπτης με το SFP

,

Βιομηχανική πλήμνη 8 διακοπτών βαθμού EMC λιμένας

Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc στο κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, L/C, D/A, D/P, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs το μήνα
Προδιαγραφές
Όνομα προϊόντων: 8 διακόπτης Gigabit Ethernet λιμένων
Λιμένες: 12
Τρόπος επικοινωνίας: Πλήρης - διπλός & ημιαμφίδρομος
Βάρος: 750g
Όρος: Αρχικός νέος
Εξουσιοδότηση: Αντικατάσταση μέσα σε 1year
Περιγραφή προϊόντων

8 στρώμα 2 διακοπτών Gigabit Ethernet λιμένων διοικούμενος διακόπτης με 4 λιμένες ινών SFP

 

Εισαγωγή

 

Im-FS480GW είναι το 10/100/1000 Mbps 8 διακόπτης Gigabit Ethernet λιμένων, που λειτουργεί θερμοκρασία-40 ℃ + 85 ℃, ευρεία τάση υποστήριξης που η διπλή εισαγωγή δύναμης, διαχείριση Ιστού υποστήριξης, καλύπτει τις βιομηχανικές απαιτήσεις βαθμού βαθμού προστασίας IP40 και EMC, εγκατάσταση ραγών DIN, πέρασμα μέσω της επικίνδυνης περιβαλλοντικής πιστοποίησης και συμμορφώνεται με τα πρότυπα της FCC και CE. Το αξιόπιστο βιομηχανικό σχέδιο βαθμού θα μπορούσε να εξασφαλίσει συνεχή και σταθερή λειτουργία του συστήματος αυτοματοποίησης.

 

Κύρια χαρακτηριστικά

 

  1. 8 Χ 10/100/1000Mbps αυτόματος-που αισθάνονται τους λιμένες TX RJ45

  2. 4 λιμένες ινών Χ 1000Mbps SFP

  3. Η διάγνωση καλωδίων υποστήριξης και μπορεί να εντοπίσει το σημείο ελαττωμάτων

  4. Η διαχείριση υποστήριξης IEEE802.3az EEE (ενέργεια αποδοτικό Ethernet), βελτιστοποιεί την κατανάλωση ισχύος

  5. Υποστήριξη STP, RSTP, MSTP, δαχτυλίδι προστασίας ITU-τ G.8032 Ethernet (EPR)

  6. Η υποστήριξη Qos, ταξινόμηση Qos, μαρούλι, έλεγχος μεταφορών εύρους ζώνης (εισόδου-εξόδου κατεύθυνση), καταστολή θύελλας, διαφοροποίησε τις υπηρεσίες

  7. Η υποστήριξη IEEE802.1q VLAN, λιμένας VLAN, η βασισμένη Mac VLAN, υποδίκτυο VLAN, πρωτόκολλο VLAN, VLAN IP μετατρέπει, MVR

  8. Δυναμική IEEE802.3ad LACP συνάθροιση συνδέσεων υποστήριξης, στατική συνάθροιση συνδέσεων

  9. Να κατασκοπεύσει V1/V2/V3, διαμόρφωση διύλισης IGMP, έρευνα υποστήριξης IGMP/MLD IGMP

  10. Έκθεση πρακτόρων υποστήριξης IGMP, να κατασκοπεύσει MLD

  11. Ασφάλεια: με βάση το λιμένα και τη Mac IEEE802.1X, ΑΚΤΊΝΑ, ACL, TACACS+, HTTP/HTTPS, SSL/SSH v2

  12. Υποστήριξη Cisco® όπως το CLI, διαχείριση Ιστού, SNMP v1/v2c/v3, Telnet

  13. Η βελτίωση λογισμικού υποστήριξης μέσω TFTP και του HTTP, πλεονασμός υλικολογισμικού αποτρέπει την αποτυχία βελτίωσης

  14. Πελάτης DHCP υποστήριξης/ηλεκτρονόμος/να κατασκοπεύσει/να κατασκοπεύσει επιλογή 82 επιλογής 82/Relay

  15. Υποστήριξη RMON, MIB ΙΙ, εικόνα καθρεφτών, κούτσουρο γεγονότος, DNS, NTP/SNTP, IEEE802.1ab LLDP

  16. Κεντρικός υπολογιστής το /ICMP v6, SNMP, HTTP, SSH/SSL, NTP/SNTP, TFTP, QoS, ACL υποστήριξης IPV6 Telnet.

 

Spectification

 

Όνομα προϊόντων 8 διακόπτης Gigabit Ethernet λιμένων (4F+8TP)
Διαμορφώστε το αριθ. Im-FS480GW
Λιμένας

4 λιμένας Χ 1000Mpbs SFP

SM: 1310nm/1550nm, 20Km 1490nm/1550nm, 40~120Km ΚΚ: 1310nm, 2Km

8 x10/100/1000M UTP RJ45 (υποστήριξη MDI/MDIX αυτόματος-που αισθάνεται)

Πρότυπα IEEE 802,3, IEEE802.3U, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1d STP, IEEE802.1w RSTP, IEEE802.1s MSTP, ITU-τ G.8023 EPR/Y.1344, IEEE802.1Q, IEEE802.1X, IEEE802.3ad, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.1ad, IEEE802.1p, IEEE802.1ab, IEEE802.3az
ΤΑΥΤΌΤΗΤΑ VLAND 4096
Τεράστιο πλαίσιο 9.6KB
Επιτραπέζιο μέγεθος διευθύνσεων της MAC 8K
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα μετατροπής

Τρόπος μετάδοσης: αποθήκευση και μπροστινός

Εύρος ζώνης συστημάτων: 40Gbps (μαρμελάδα μη-κυκλοφορίας)

Μέσα δικτύων

10base-τ: CAT3, CAT4, un-shielded στριμμένο ζευγάρι CAT5 (≤100m)

100/1000base-TX: CAT5 ή επάνω από το προστατευμένο στριμμένο ζευγάρι (≤100m)

Λιμένας SFP, απόσταση μετάδοσης: 20Km, 40Km, 60Km, 80Km, 100Km

LEDs Δύναμη, δίκτυο, ίνα
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Τάση εισαγωγής: Συνεχές ρεύμα 9-36V No-load δύναμη: 5W

Αντίστροφη σύνδεση: υποστήριξη

Περιβάλλον Temp εργασίας: - 40°~ 85°C Temp αποθήκευσης: - 40°~ 85°C Υγρασία εργασίας: 10%~90%, non-condensing Υγρασία αποθήκευσης: 10%~95%, non-condensing
Βιομηχανικά τυποποιημένοι

EMI: Μέρος 15 κατηγορία Α, το EN 55022 κατηγορία Α της FCC υποτομέων Β

EMS: EN επίπεδο 61000-4-2 (ESD) 3, EN επίπεδο 61000-4-3 (RS) 3, EN επίπεδο 61000-4-4 (EFT) 3, EN επίπεδο 61000-4-5 (κύματος) 3, EN επίπεδο 61000-4-6 (καισίου) 3, το EN 61000-4-8 Έλεγχος της κυκλοφορίας: Nema-TS2 Δόνηση: IEC 60068-2-6 Freefall: IEC 60068-2-32 Κλονισμός: IEC 60068-2-27 Κυκλοφορία ραγών: Το EN 50121-4

Ασφάλεια Σημάδι CE, εμπορικό CE/LVD EN60950
Μηχανικές πληροφορίες

Shell: Ζαρωμένο κοχύλι μετάλλων Κατηγορία ασφάλειας: IP40

Διάσταση: 158 X 114,8 X 60mm

Τοποθετώντας μέθοδος: Μοντάρισμα DIN-ραγών

Εξουσιοδότηση Αντικατάσταση μέσα σε 1year 5 έτη επισκευής

 

Εφαρμογή

 

Βιομηχανικό στρώμα 2 διοικούμενη πλήμνη 8 βαθμού EMC διακοπτών λιμένας με 4 λιμένες ινών SFP 0

 

Γλωσσάριο

 

IPMC
IPMC είναι ένα αρκτικόλεξο για τη IP πολλαπλής διανομής. Υποστηρίξεις IPv4 IPMC και multicasting IPv6. Το IPMCv4 δείχνει πολλαπλής διανομής για IPv4. Το IPMCv6 δείχνει πολλαπλής διανομής για IPv6.
Σχεδιάγραμμα IPMC
Το σχεδιάγραμμα IPMC είναι ένα αρκτικόλεξο για το πολλαπλής διανομής σχεδιάγραμμα IP. Το σχεδιάγραμμα IPMC χρησιμοποιείται για να επεκτείνει το έλεγχο προσπέλασης στα πολλαπλής διανομής ρεύματα IP.
Φρουρά πηγής IP
_IP πηγή φρουρά είμαι ένας ασφαλής γνώρισμα χρησιμοποιώ να περιορίζω IP κυκλοφορία DHCP κατασκοπεύω untrusted λιμένας από φιλτράρω κυκλοφορία βασίζω ο DHCP κατασκοπεύω πίνακας ή με το χέρι διαμορφώνω IP πηγή σύνδεση. Βοηθά να αποτρέψει τις επιθέσεις υποκρισίας IP όταν προσπαθεί να εξαπατήσει και να χρησιμοποιήσει ένας οικοδεσπότης τη διεύθυνση IP ενός άλλου οικοδεσπότη.
LACP
LACP είναι ένα IEEE 802.3ad τυποποιημένο πρωτόκολλο. Το πρωτόκολλο ελέγχου συνάθροισης συνδέσεων, επιτρέπει διάφορους φυσικούς λιμένες να διαμορφώσει μαζί έναν ενιαίο λογικό λιμένα.
Συνιστώμενα προϊόντα
Ελάτε σε επαφή μαζί μας
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλ.: : 86-755-26611509
Φαξ : 86-755-83129773
Χαρακτήρες Λοιπά(20/3000)