10/100/1000Mbps έξι βιομηχανικός διακόπτης δικτύων Gigabit λιμένων με τα πρότυπα CE της FCC
1
MOQ
Negotiable
τιμή
10/100/1000Mbps Six Port Gigabit Industrial Network Switch With FCC CE Standards
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: SHENZHEN, ΚΊΝΑ
Μάρκα: OLYCOM
Πιστοποίηση: CE, FCC, RoHS
Αριθμό μοντέλου: Im-FS240GE
Υψηλό φως:

1000Mbps βιομηχανικός διακόπτης δικτύων

,

Βιομηχανικός διακόπτης δικτύων CE της FCC

,

1000Mbps βιομηχανικός διακόπτης Gigabit

Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Συσκευασία λεπτομέρειες: Η συσκευή μιας μονάδας και ένα εγχειρίδιο χρηστών είναι μέσα σε ένα κιβώτιο, που σφραγίζεται και που
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: Western Union, T/T, Paypal, D/P, D/A, L/C, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 600 το μήνα
Προδιαγραφές
Όνομα προϊόντων: 10/100/1000Mbps έξι διακόπτης Gigabit Ethernet λιμένων
Ποσοστό μετάδοσης: 10/100/1000Mbps
Εξουσιοδότηση: 3 έτη
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40℃~ +85℃
Λιμένας ινών: λιμένας 2 * SFP
Λιμένας Ethernet: Λιμένας 4* RJ45
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 9-36VDC
Τρόπος επικοινωνίας: Πλήρης - διπλός & ημιαμφίδρομος
Περιγραφή προϊόντων

10/100/1000Mbps έξι υπαίθρια παροχή ηλεκτρικού ρεύματος διακοπτών Gigabit Ethernet λιμένων

Εισαγωγή
Im-FS240GE είναι το Mbps βιομηχανικών 10/100/1000 διακοπτών ινών, που λειτουργούν θερμοκρασία-40 ℃ + 85 ℃, ευρεία τάση υποστήριξης που η διπλή εισαγωγή δύναμης, καλύπτει τις βιομηχανικές απαιτήσεις βαθμού βαθμού προστασίας IP40 και EMC, εγκατάσταση ραγών DIN, πέρασμα μέσω της επικίνδυνης περιβαλλοντικής πιστοποίησης, και συμμορφώνεται με τα πρότυπα της FCC και CE. Το αξιόπιστο βιομηχανικό σχέδιο βαθμού θα μπορούσε να εξασφαλίσει συνεχή και σταθερή λειτουργία του συστήματος αυτοματοποίησης.
 
Κύρια χαρακτηριστικά

  1. 4 Χ 10/100/1000Mbps αυτόματος-που αισθάνονται τους λιμένες RJ45
  2. 2 λιμένες ινών Χ 1000Mbps SFP
  3. Η προστασία κύματος 4KV Ethernet, προσαρμόζεται σε ένα σκληρό υπαίθριο περιβάλλον
  4. Υποστήριξη αυτόματο MDI/MDIX
  5. Τρόπος ελέγχου ροής: πλήρης - ντούμπλεξ με IEEE 802.3x τυποποιημένο, ημιαμφίδρομος με τα πρότυπα πίσω πίεσης
  6. IEEE 802,3 10Base-τ και IEEE 802.3u 100Base-TX υποχωρητικό
  7. Ένας αποθήκευσης και μεταβίβασης μηχανισμός μετατροπής
  8. Λειτουργούσα θερμοκρασία: - 40 ° ~85 ° γ
  9. Θερμοκρασία αποθήκευσης: - 40°~ 85°C
  10. Υγρασία εργασίας: 10%~90%, non-condensing
  11. Υγρασία αποθήκευσης: 10%~95%, non-condensing
  12. Τρόπος μετάδοσης: αποθήκευση και μπροστινός
  13. Εύρος ζώνης συστημάτων: 40Gbps (μαρμελάδα μη-κυκλοφορίας)
  14. Shell: Ζαρωμένο κοχύλι μετάλλων
  15. Κατηγορία ασφάλειας: IP40
  16. Διάσταση: 113.8 X 93 X 34.9mm
  17. Τοποθετώντας μέθοδος: Μοντάρισμα DIN-ραγών

 

Βιομηχανικά τυποποιημένοι

EMI: Μέρος 15 κατηγορία Α, το EN 55022 κατηγορία Α της FCC υποτομέων Β
EMS: EN επίπεδο 61000-4-2 (ESD) 3, EN επίπεδο 61000-4-3 (RS) 3, EN επίπεδο 61000-4-4 (EFT) 3, EN επίπεδο 61000-4-5 (κύματος) 3, EN επίπεδο 61000-4-6 (καισίου) 3, το EN 61000-4-8

Έλεγχος της κυκλοφορίας: Nema-TS2
Δόνηση: IEC 60068-2-6
Freefall: IEC 60068-2-32
Κλονισμός: IEC 60068-2-27
Κυκλοφορία ραγών: Το EN 50121-4

 

Εξουσιοδότηση & εγγύηση

  1. Όλα τα προϊόντα που προσφέρουμε είναι ολοκαίνουργια με τα νέα συστατικά και τα μέρη, και απολύτως δεν χρησιμοποιούμε ποτέ τα παλαιά και ανανεωμένα υλικά.
  2. 5 έτη εξουσιοδότησης κατασκευαστών (αποκλείοντας τη σχεδιασμένο ζημία ή το misusage). Όλα τα προϊόντα έχουν περάσει τη λειτουργική δοκιμή και τη δοκιμή γήρανσης πριν από την παράδοση.
  3. Εάν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα συμβατότητας ή οποιοδήποτε ποιοτικό πρόβλημα, τα αγαθά μπορούν να επιστραφούν σε μας στην επισκευή ή να αντικαταστήσουν. Ο αγοραστής πρέπει να είναι αρμόδιος για όλες τις δαπάνες της επιστροφής και της δεύτερης ναυτιλίας.

 

Προδιαγραφή

Όνομα προϊόντων 10/100/1000Mbps βιομηχανικός διακόπτης ινών (2F+4TP)
Διαμορφώστε το αριθ. Im-FS240GE
Λιμένας

2 λιμένες Χ 1000Mpbs SFP
SM: 1310nm/1550nm, 20Km
1490nm/1550nm, 40~120Km
ΚΚ: 1310nm, 2Km
4x10/100/1000M UTP RJ45 (υποστήριξη MDI/MDIX αυτόματος-που αισθάνεται)

Μέσα δικτύων

10base-τ: CAT3, CAT4, unshielded στριμμένο ζευγάρι CAT5 (≤100m)
100/1000base-TX: CAT5 ή επάνω από το προστατευμένο στριμμένο ζευγάρι (≤100m)
Λιμένας SFP, απόσταση μετάδοσης: 20Km, 40Km, 60Km, 80Km, 100Km

LEDs Δύναμη, δίκτυο, ίνα
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Τάση εισαγωγής: Συνεχές ρεύμα 9-36V
No-load δύναμη: 5W
Αντίστροφη σύνδεση: υποστήριξη

Ασφάλεια

Σημάδι CE, εμπορικό
CE/LVD EN60950

Εξουσιοδότηση Αντικατάσταση μέσα σε 1year 5 έτη επισκευής

 

Χρονική ανοχή

Ποσότητα (κομμάτια) 1-100 >100
Χρόνος (ημέρες) 3 Διαπραγματεύσιμος

 

Κατάλογος συσκευασίας

Ένας βιομηχανικός διακόπτης δικτύων Gigabit έξι λιμένων, ένα εγχειρίδιο προϊόντων, και μια κάρτα εξουσιοδότησης είναι σε ένα κιβώτιο.

 

FAQ

Q: Ποιο είναι το MOQ;

Α: Ένα κομμάτι.

 

Q: Proviede cOem συντηρείτε;

Α: Ναι, παρέχουμε την υπηρεσία cOem. Εάν έχετε τις απαιτήσεις για το προσαρμοσμένο προϊόν, το παρέχουμε επίσης.

 

Εφαρμογή
10/100/1000Mbps έξι βιομηχανικός διακόπτης δικτύων Gigabit λιμένων με τα πρότυπα CE της FCC 0 
 
Φωτογραφία
10/100/1000Mbps έξι βιομηχανικός διακόπτης δικτύων Gigabit λιμένων με τα πρότυπα CE της FCC 1

Συνιστώμενα προϊόντα
Ελάτε σε επαφή μαζί μας
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλ.: : 86-755-26611509
Φαξ : 86-755-83129773
Χαρακτήρες Λοιπά(20/3000)