Πομποδέκτης χαλκού SFP της LR 10km 10g, διπλή ενότητα 1310nm ινών LC SFP για τους διακόπτες
1pcs
MOQ
Negotiable
τιμή
LR 10km 10g Copper SFP Transceiver , Duplex LC Sfp Fiber Module 1310nm For Switches
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: SHENZHEN, ΚΊΝΑ
Μάρκα: Olycom
Πιστοποίηση: CE RoHS FCC
Αριθμό μοντέλου: OSPLXG10D
Υψηλό φως:

Πομποδέκτης χαλκού SFP της LR 10km 10g

,

Ενότητα 1310nm ινών SFP

,

Ενότητα ινών της LR 10km SFP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι σε 1 χαρτοκιβώτιο. 0.2KG/pcs
Χρόνος παράδοσης: 3~8 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 3500 PC την εβδομάδα
Προδιαγραφές
Όνομα Produtc: 10G οπτική ενότητα πομποδεκτών
Συμβατός: Cisco, ανοικτές συσκευές TP-συνδέσεων κ.λπ.
Ποσοστό: 10Gb/s
Λιμένας: LC ίνα, dupelx
Μήκος κύματος: 1310nm, ενιαίος τρόπος
Απόσταση: 10km, LR
Περιγραφή προϊόντων

Υποχωρητικός 10g πομποδέκτης LR 10km διπλό LC 1310nm χαλκού SFP της Cisco για τους διακόπτες

 

Επισκόπηση προϊόντων

 

  1. OLYCOM OSPLXG10D είναι μια πολύ συμπαγής ενότητα πομποδεκτών 10Gb/s οπτική για τις τμηματικές εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών σε 10Gb/s.
  2. Το OSPLXG10D μετατρέπει ένα τμηματικό ηλεκτρικό ρεύμα στοιχείων 10Gb/s στο οπτικό σήμα παραγωγής 10Gb/s και ένα οπτικό σήμα εισαγωγής 10Gb/s στα τμηματικά ηλεκτρικά ρεύματα στοιχείων 10Gb/s.
  3. Η ηλεκτρική διεπαφή υψηλής ταχύτητας 10Gb/s είναι πλήρως υποχωρητική με την προδιαγραφή SFI.
  4. Η συσκευή αποστολής σημάτων υψηλής επίδοσης 1310nm DFB και ο υψηλός δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ ευαισθησίας παρέχουν την ανώτερη απόδοση για τις εφαρμογές Ethernet στις συνδέσεις μέχρι 10km
  5. Η ενότητα SFP+ compliants με sff-8431, sff-8432 και IEEE 802.3ae 10gbase-LR.
  6. Οι ψηφιακές λειτουργίες διαγνωστικών είναι διαθέσιμες μέσω μιας τμηματικής διεπαφής 2 καλωδίων, όπως διευκρινίζονται σε sff-8472.

 

Εφαρμογή

 

  1. 10GBASE-LR/LW Ethernet
  2. SONET OC-192/SDH
  3. 10G κανάλι ινών

 

Κύρια χαρακτηριστικά

 

  • Υποστηρίξεις 9,95 στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 11.3Gb/s
  • Καυτός-Pluggable
  • Διπλός συνδετήρας LC
  • συσκευή αποστολής σημάτων 1310nm DFB, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
  • Συνδέσεις SMF επάνω με 10km
  • 2-wire διεπαφή για τις διοικητικές προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472 ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου
  • Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: +3.3V
  • Κατανάλωση ισχύος<1>

 

Χαρακτηριστικά

 

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Χαρακτηριστικός Μέγιστο. Μονάδα Σημείωση
Τάση ανεφοδιασμού Vcc 3,135   3,465 Β  
Ρεύμα ανεφοδιασμού Icc     430 μΑ  
Κατανάλωση ισχύος Π     1.5 W  
Τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων:
Διαφορική σύνθετη αντίσταση εισαγωγής Rin   100   Ω 1
Το Tx εισήγαγε την ενιαία τελειωμένη ανοχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ τάσης (REF VeeT) Β -0.3   4 Β  
Διαφορική ταλάντευση τάσης εισαγωγής Vin, PP 180   700 MV 2
Διαβιβάστε θέτει εκτός λειτουργίας την τάση VD 2   Vcc Β 3
Διαβιβάστε επιτρέπει την τάση VEN Vee   Vee+0.8 Β  
Τμήμα δεκτών:
Ενιαία τελειωμένη ανοχή τάσης παραγωγής Β -0.3   4 Β  
Τάση διαφοράς παραγωγής Rx Vo 300   850 MV  
Άνοδος παραγωγής Rx και χρόνος πτώσης Tr/Tf 30     CP 4
Ελάττωμα Los Ελάττωμα VLOS 2   VccHOST Β 5
Los κανονικό Κανόνας VLOS Vee   Vee+0.8 Β 5
Πομποδέκτης χαλκού SFP της LR 10km 10g, διπλή ενότητα 1310nm ινών LC SFP για τους διακόπτες 0Πομποδέκτης χαλκού SFP της LR 10km 10g, διπλή ενότητα 1310nm ινών LC SFP για τους διακόπτες 1
Συνιστώμενα προϊόντα
Ελάτε σε επαφή μαζί μας
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλ.: : 86-755-26611509
Φαξ : 86-755-83129773
Χαρακτήρες Λοιπά(20/3000)