Βιομηχανικός διακόπτης 2 σημείου εισόδου Unmanaged Gigabit λιμένας ινών λιμένων 1000Mbps SFP
1 κομμάτι
MOQ
Negotiable
τιμή
Gigabit Industrial Unmanaged POE Switch 2 Port 1000Mbps SFP Fiber Port
Χαρακτηριστικά Εκθεσιακός χώρος Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Χαρακτηριστικά
Βασικές πληροφορίες
Τόπος καταγωγής: SHENZHEN, ΚΊΝΑ
Μάρκα: OLYCOM
Πιστοποίηση: CE、RoHS、FCC
Αριθμό μοντέλου: Im-FP122GE
Υψηλό φως:

Βιομηχανικός διακόπτης 2 σημείου εισόδου Unmanaged Gigabit λιμένας

,

1000Mbps βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Unmanaged

,

Λιμένας 2 ινών SFP διακόπτης σημείου εισόδου λιμένων

Πληρωμής & Αποστολής Όροι
Συσκευασία λεπτομέρειες: Η συσκευή μιας μονάδας και ένα εγχειρίδιο χρηστών είναι μέσα σε ένα κιβώτιο, που σφραγίζεται και που
Χρόνος παράδοσης: 3-5days
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, PayPal, L/C, MoneyGram, D/A, D/P
Δυνατότητα προσφοράς: 500 PC το μήνα
Προδιαγραφές
όνομα: 2 βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου At/Af Ethernet λιμένων
Χρώμα: Μαύρος
Διάσταση: 113.8 X 93 X 34.9mm
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 ℃ ~ + 85 ℃
Τάση εισαγωγής: Συνεχές ρεύμα 48-52V
Λειτουργία: Σημείο εισόδου AT/AF υποστήριξης
Περιγραφή προϊόντων

2 λιμένων αδιάβροχη IP40 DIN σημείου εισόδου At/Af Ethernet Gigabit βιομηχανική ράγα διακοπτών με 1 λιμένα SFP

 

 
Εισαγωγή

Im-FP122GE η σειρά είναι το 10/100/1000 Mbps που ο βιομηχανικός διακόπτης ινών σημείου εισόδου, συμμορφώνεται με IEEE802.3af/at, δύναμη στις κάμερες σημείου εισόδου IP μέσω του καλωδίου Ethernet, απλή κατασκευή, σειρά δύναμης μέχρι 100 μέτρα, που λειτουργούν θερμοκρασία-40 ℃ + σε 85 ℃, καλύπτει τις βιομηχανικές απαιτήσεις βαθμού βαθμού προστασίας IP40 και EMC, εγκατάσταση ραγών DIN, πέρασμα μέσω της επικίνδυνης περιβαλλοντικής πιστοποίησης και συμμορφώνεται με τα πρότυπα της FCC και CE. Το αξιόπιστο βιομηχανικό σχέδιο βαθμού θα μπορούσε να εξασφαλίσει συνεχή και σταθερή λειτουργία του συστήματος αυτοματοποίησης.

 

Κύρια χαρακτηριστικά

  1. Δύναμη υποστήριξης στις κάμερες σημείου εισόδου IP μέσω του ασύρματου σημείου πρόσβασης (AP) 5 κατηγοριών καλωδίου Ethernet.
  2. IEEE 802.3af/at δύναμη προς 1 τους λιμένες ~ 2 RJ45
  3. 2x 10/100/1000Mbps αυτόματος-που αισθάνεται τους λιμένες RJ45
  4. λιμένας ινών 1x 1000Mbps SFP
  5. 4 Ethernet KV προστασίας κύματος, προσαρμόζονται σε ένα σκληρό υπαίθριο περιβάλλον
  6. Υποστήριξη αυτόματο MDI/MDIX
  7. Τρόπος ελέγχου ροής: πλήρης - ντούμπλεξ με IEEE 802.3x τυποποιημένο, ημιαμφίδρομος με τα πρότυπα πίσω πίεσης
  8. IEEE 802,3 10Base-τ και IEEE 802.3u 100Base-TX υποχωρητικό
  9. Ανώτατη δύναμη to15.4W κάτω από τα πρότυπα AF, 30W κάτω στα πρότυπα σε κάθε λιμένα σημείου εισόδου
  10. Ανιχνεύστε τα πρότυπα σημείου εισόδου των ηλεκτρικών εξοπλισμών.
  11. Ένας αποθήκευσης και μεταβίβασης μηχανισμός μετατροπής
  12. Θερμοκρασία εργασίας: -40°~ 85°C
  13. Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40°~ 85°C
  14. Υγρασία εργασίας: 10%~90%, non-condensing
  15. Υγρασία αποθήκευσης: 10%~95%, non-condensing
  16. Τρόπος μετάδοσης: αποθήκευση και μπροστινός
  17. Εύρος ζώνης συστημάτων: 40Gbps (μαρμελάδα μη-κυκλοφορίας)

 

Βιομηχανικά τυποποιημένοι

  • EMI: Μέρος 15 κατηγορία Α, το EN 55022 κατηγορία Α της FCC υποτομέων Β
  • EMS: EN επίπεδο 61000-4-2 (ESD) 3, EN επίπεδο 61000-4-3 (RS) 3, EN επίπεδο 61000-4-4 (EFT) 3, EN επίπεδο 61000-4-5 (κύματος) 3, EN επίπεδο 61000-4-6 (καισίου) 3, το EN 61000-4-8
  • Έλεγχος της κυκλοφορίας: Nema-TS2
  • Δόνηση: IEC 60068-2-6
  • Freefall: IEC 60068-2-32
  • Κλονισμός: IEC 60068-2-27
  • Κυκλοφορία ραγών: Το EN 50121-4

 

Μηχανικές πληροφορίες

  • Shell: Ζαρωμένο κοχύλι μετάλλων
  • Κατηγορία ασφάλειας: IP40
  • Διάσταση: 113.8 X 93 X 34.9mm
  • Τοποθετώντας μέθοδος: Μοντάρισμα DIN-ραγών

 

Συσκευασία & παράδοση

Πωλώντας μονάδες: Ενιαίο στοιχείο

Ενιαίο μέγεθος συσκευασίας: 22*16*6cm

Ενιαίο ακαθάριστο βάρος: 0.45kg

Τύπος συσκευασίας: Ένα προϊόν, ένα εγχειρίδιο χρηστών, και μια κάρτα εξουσιοδότησης είναι μέσα σε ένα κιβώτιο

Χρονική ανοχή: 3-5days και θα αλλάξει σύμφωνα με τη διαφορετική ποσότητα

 

Προδιαγραφή

Όνομα προϊόντων 10/100/1000Mbps βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Ethernet (1F+2TP)
Διαμορφώστε το αριθ. Im-FP122GE
Λιμένας

λιμένας 1x 1000Mpbs SFP

SM: 1310nm/1550nm, 20Km

1490nm/1550nm, 40~120Km

ΚΚ: 1310nm, 2Km

2x10/100/1000M UTP RJ45 (υποστήριξη MDI/MDIX αυτόματος-που αισθάνεται)

Μέσα δικτύων

10base-τ: CAT3, CAT4, un-shielded στριμμένο ζευγάρι CAT5 (≤100m)

100/1000base-TX: CAT5 ή επάνω από το προστατευμένο στριμμένο ζευγάρι (≤100m)

Λιμένας SFP, απόσταση μετάδοσης: 20Km, 40Km, 60Km, 80Km, 100Km

LEDs Δύναμη, δίκτυο, ίνα
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Τάση εισαγωγής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος σημείου εισόδου: 48V (ανώτατο 52V),

Ενιαία δύναμη παραγωγής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος σημείου εισόδου: 15.4W (λιμένας 1~2)

(τα πρότυπα 802.3at απαίτησαν τις ειδικές οδηγίες)

Ασφάλεια

Σημάδι CE, εμπορικό

CE/LVD EN60950

Εξουσιοδότηση Αντικατάσταση μέσα σε 1 έτος 5 έτη επισκευής

 

FAQ

Q: Είστε το πραγματικό εργοστάσιο;

Α: Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο με 20 έτη ιστορίας.

 

Q: Παρέχετε την υπηρεσία cOem;

Α: Ναι, παρέχουμε την υπηρεσία cOem. Εάν έχετε τις απαιτήσεις για το προσαρμοσμένο προϊόν, παρέχουμε επίσης.

 

Εφαρμογή

Βιομηχανικός διακόπτης 2 σημείου εισόδου Unmanaged Gigabit λιμένας ινών λιμένων 1000Mbps SFP 0
 

Φωτογραφία

Βιομηχανικός διακόπτης 2 σημείου εισόδου Unmanaged Gigabit λιμένας ινών λιμένων 1000Mbps SFP 1
 

Συνιστώμενα προϊόντα
Ελάτε σε επαφή μαζί μας
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλ.: : 86-755-26611509
Φαξ : 86-755-83129773
Χαρακτήρες Λοιπά(20/3000)