products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
λέξεις-κλειδιά [ sfp module transceiver ] αγώνας 13 προϊόντα.
Αγορά Πομποδέκτης 100m ενότητας 10/100/1000base-τ RJ45 SFP πέρα από καυτός Pluggable καλωδίων Cat5 UTP σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Πομποδέκτης 100m ενότητας 10/100/1000base-τ RJ45 SFP πέρα από καυτός Pluggable καλωδίων Cat5 UTP

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: Πομποδέκτης Gigabit rj45 SFP
Απόσταση: 100m
Ποσοστό: 1.25Gb/s
Λειτουργούντα Temp: -40°C σε +85°C
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Καυτός-Pluggable
Αγορά πομποδέκτης ενότητας 1550nm Gigabit SFP, WDM 20km BiDi ενότητας χαλκού SFP σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

πομποδέκτης ενότητας 1550nm Gigabit SFP, WDM 20km BiDi ενότητας χαλκού SFP

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: Βιομηχανικός πομποδέκτης ινών Gigabit SFP
Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm, WDM
Απόσταση: 20Km, ενιαίος τρόπος
Λιμένας: LC ίνα
Ποσοστό: 1.25Gb/s, gigabit
Αγορά 1.25Gb/S πομποδέκτης ενότητας SFP SFP, ενότητα LR 20km Gigabit Ethernet ενιαίος τρόπος σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

1.25Gb/S πομποδέκτης ενότητας SFP SFP, ενότητα LR 20km Gigabit Ethernet ενιαίος τρόπος

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: Ενότητα οπτικών ινών SFP Gigabit
Απόσταση: 20KM LR
Μήκος κύματος: 1310nm, ενιαίος τρόπος
Λιμένας ινών: LC, διπλό
Ποσοστό μετάδοσης: 1.25Gb/s
Αγορά 10G πομποδέκτης 30m ενότητας χαλκού SFP συμβατό σύστημα Huawei Cisco Mikrotik λιμένων Rj45 σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

10G πομποδέκτης 30m ενότητας χαλκού SFP συμβατό σύστημα Huawei Cisco Mikrotik λιμένων Rj45

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: 10g πομποδέκτης χαλκού SFP
Απόσταση: 30m, ηλεκτρικός λιμένας Rj45
Διάσταση: 57*13*8.5mm
Λειτουργούντα Temp: 0℃~70℃
Εξουσιοδότηση: 1 έτος
Αγορά Μίνι Singlemode 1310nm LC ενότητας GBIC SFP συνδετήρας πομποδεκτών 1.25G με DDM σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Μίνι Singlemode 1310nm LC ενότητας GBIC SFP συνδετήρας πομποδεκτών 1.25G με DDM

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα: Ενότητα πομποδεκτών SFP
Χρώμα: Slivier
Τύπος ινών: SM, διπλή ίνα
Μήκος κύματος: 1310nm
Απόσταση: 20km
Αγορά LC διπλός οπτικός πομποδέκτης ινών SFP, SR 300m ενότητας 850nm πολλαπλού τρόπου ινών σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

LC διπλός οπτικός πομποδέκτης ινών SFP, SR 300m ενότητας 850nm πολλαπλού τρόπου ινών

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: 10gb ΚΚ ενότητας LC SFP
Απόσταση: 300m, SR
Ίνα: LC, ντούμπλεξ, 850nm
Temp εργασίας: -40~+85°C
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: 10Gb/s, καυτός Pluggable
Αγορά Πομποδέκτης χαλκού SFP της LR 10km 10g, διπλή ενότητα 1310nm ινών LC SFP για τους διακόπτες σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Πομποδέκτης χαλκού SFP της LR 10km 10g, διπλή ενότητα 1310nm ινών LC SFP για τους διακόπτες

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα Produtc: 10G οπτική ενότητα πομποδεκτών
Συμβατός: Cisco, ανοικτές συσκευές TP-συνδέσεων κ.λπ.
Ποσοστό: 10Gb/s
Λιμένας: LC ίνα, dupelx
Μήκος κύματος: 1310nm, ενιαίος τρόπος
Αγορά Ενιαίος μετατροπέας μέσων ινών SFP, εισαγωγή 50HZ εναλλασσόμενου ρεύματος μετατροπέων μέσων δικτύων μετάβασης σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Ενιαίος μετατροπέας μέσων ινών SFP, εισαγωγή 50HZ εναλλασσόμενου ρεύματος μετατροπέων μέσων δικτύων μετάβασης

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: LC ίνα στο μετατροπέα Ethernet
Ίνα: Αυλάκωση SFP, ίνα LC
Δύναμη: Εισαγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος, 100 ~ 240V/50-60HZ
Ποσοστό μετάδοσης: 10/100Mbps
Μέγεθος: 17.3cm*12.8cm*3.2cm
Αγορά 5V1A 4 ο διακόπτης Unmanaged οπτικών ινών λιμένων με το SFP αυλακώνει 10/100/1000M σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

5V1A 4 ο διακόπτης Unmanaged οπτικών ινών λιμένων με το SFP αυλακώνει 10/100/1000M

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα: Οπτική ίνα στο διακόπτη Ethernet
Ποσοστό μετάδοσης: 10/100/1000M
Τύπος ινών: Αυλακώσεις SFP
Όρος: Στο απόθεμα
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 5V1A
Αγορά 16 αυλακώσεις 19 διπλό ράφι δύναμης μετατροπέων μέσων Ethernet οπτικών ινών πλαισίων ίντσας 2U σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

16 αυλακώσεις 19 διπλό ράφι δύναμης μετατροπέων μέσων Ethernet οπτικών ινών πλαισίων ίντσας 2U

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: ράφι 16-αυλακώσεων 2U
Αυλακώσεις: 16pcs για τις κάρτες μετατροπέων μέσων
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Καυτός έτοιμος προς χρήση
Δύναμη: Διπλό PSU, AC22V
Διάσταση: 485mm (L) ×320mm (W) ×90mm (Χ)
1 2 Next > Last Total 2 page