products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
λέξεις-κλειδιά [ industrial ethernet media converter ] αγώνας 66 προϊόντα.
Αγορά 2 βιομηχανικός μετατροπέας 10/100/1000M μέσων Ethernet λιμένων ευρεία τάση υποστήριξης σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

2 βιομηχανικός μετατροπέας 10/100/1000M μέσων Ethernet λιμένων ευρεία τάση υποστήριξης

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: Βιομηχανικός 2 λιμένας 10/100/1000M μετατροπέας μέσων Ethernet
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 ~ 85℃
Δύναμη εισαγωγής: 9-36VDC
Στεγανοποιήστε:: IP40
Μέγεθος: 113.8 X 93 X 34.9mm
Αγορά Γρήγορος βιομηχανικός Ethernet μετατροπέας SFP μέσων 48VDC 100Mbps σε Rj45 με IEEE802.3Af/At σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Γρήγορος βιομηχανικός Ethernet μετατροπέας SFP μέσων 48VDC 100Mbps σε Rj45 με IEEE802.3Af/At

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: 10/100Mbps γρήγορος μετατροπέας μέσων Ethernet
Shell: Ζαρωμένο κοχύλι μετάλλων
Θερμοκρασία εργασίας: -40 ~ 85℃
Χρόνος εξουσιοδότησης: 3 έτη
Εφαρμογή: Τηλεπικοινωνίες, CCTV, FTTX, ασφάλεια και Επιτήρηση
Αγορά Συνδετήρας 60km Sc βιομηχανική ίνα μονομαχίας μετατροπέων μέσων Ethernet μετάδοσης σε Rj45 σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Συνδετήρας 60km Sc βιομηχανική ίνα μονομαχίας μετατροπέων μέσων Ethernet μετάδοσης σε Rj45

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: Μετατροπέας μέσων σημείου εισόδου
Σύνδεση δύναμης: 6 τερματικό καρφιτσών
Συνδετήρας: 1*RJ45
Οπτικός λιμένας: 1*SC διπλή ίνα
Απόσταση μετάδοσης: 20/40/60/80/100km
Αγορά Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet με το σημείο εισόδου 15.4W 30W σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Βιομηχανικός μετατροπέας μέσων Ethernet με το σημείο εισόδου 15.4W 30W

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: Ράγα 10 DIN μετατροπέας μέσων ινών 100M Ethernet
Ποσοστό: 10/100Mbps
Λειτουργία: Σημείο εισόδου 15.4W/30W υποστήριξης
Εγκατάσταση: DIN-ράγα
Τύπος ινών: Αυλάκωση SFP
Αγορά IEEE802.3af/at βιομηχανική υποστήριξη αυτόματο MDI/MDIX μετατροπέων μέσων Ethernet σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

IEEE802.3af/at βιομηχανική υποστήριξη αυτόματο MDI/MDIX μετατροπέων μέσων Ethernet

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: Βιομηχανικός μετατροπέας 10/100/1000 μέσων ινών σημείου εισόδου Mbps
Λειτουργία: Σημείο εισόδου
Τύπος ινών: Ενιαία ίνα Sc
Εξουσιοδότηση: 3 έτη
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: DC48V
Αγορά Βιομηχανική μετάδοση μετατροπέων 10/100Mbps 40KM MEDIA Ethernet ινών της FCC SFP σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Βιομηχανική μετάδοση μετατροπέων 10/100Mbps 40KM MEDIA Ethernet ινών της FCC SFP

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: 10/100Mbps μετατροπέας MEDIA ινών SFP
Shell: Ζαρωμένο κοχύλι μετάλλων
Θερμοκρασία εργασίας: -40 ~ 85℃
Τρόπος μετάδοσης: αποθήκευση και μπροστινός
No-load δύναμη: 5W
Αγορά Βιομηχανικός βαθμός προστασίας μετατροπέων IP40 μέσων Ethernet σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Βιομηχανικός βαθμός προστασίας μετατροπέων IP40 μέσων Ethernet

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: Μίνι βιομηχανικός μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας Gigabit
Τύπος ινών: Sc
Τάση εισαγωγής: 9-36V
No-load δύναμη: 5W
Εγκατάσταση: Ράγα DIN
Αγορά 4KV γρήγορος μετατροπέας μέσων Ethernet, αυτόματος αισθαμένος μετατροπέας μέσων ινών Gigabit Ethernet σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

4KV γρήγορος μετατροπέας μέσων Ethernet, αυτόματος αισθαμένος μετατροπέας μέσων ινών Gigabit Ethernet

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: Γρήγορο Sc Ethernet μετατροπέων μέσων
Ταχύτητα δικτύων: 10/100Mbps
Μήκος κύματος: 850nm/1310nm/1550nm
Ίνα: Διπλή ίνα Sc
Εγκατάσταση: Μοντάρισμα ραγών DIN
Αγορά μετατροπέας μέσων 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet, ανθεκτικός μετατροπέας μέσων Sc της Shell μετάλλων σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

μετατροπέας μέσων 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet, ανθεκτικός μετατροπέας μέσων Sc της Shell μετάλλων

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: Βιομηχανικό ντούμπλεξ Sc μετατροπέων μέσων Gigabit
Τύπος ινών: Ντούμπλεξ Sc
Shell: Ανθεκτικό κοχύλι μετάλλων
Λιμένας Ethernet: 1
Θερμοκρασία εργασίας: -40°~ 85°C
Αγορά Μετατροπέας 2 λιμένας Rj45 MEDIA ραγών 15.4w 30w EMC DIN που υποστηρίζει το σημείο εισόδου AT/AF σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Μετατροπέας 2 λιμένας Rj45 MEDIA ραγών 15.4w 30w EMC DIN που υποστηρίζει το σημείο εισόδου AT/AF

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα: 2 μετατροπέας μέσων Gigabit Ethernet λιμένων
Λιμένας Ethernet: Λιμένας 1* RJ45
Λιμένας ινών: 1* λιμένας SFP
Θερμοκρασία εργασίας: -40 ~ 85℃
Λειτουργία: Σημείο εισόδου AT/AF υποστήριξης
1 2 3 4 5 Next > Last Total 7 page