products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
λέξεις-κλειδιά [ fast ethernet media converter ] αγώνας 30 προϊόντα.
Αγορά 4KV γρήγορος μετατροπέας μέσων Ethernet, αυτόματος αισθαμένος μετατροπέας μέσων ινών Gigabit Ethernet σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

4KV γρήγορος μετατροπέας μέσων Ethernet, αυτόματος αισθαμένος μετατροπέας μέσων ινών Gigabit Ethernet

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: Γρήγορο Sc Ethernet μετατροπέων μέσων
Ταχύτητα δικτύων: 10/100Mbps
Μήκος κύματος: 850nm/1310nm/1550nm
Ίνα: Διπλή ίνα Sc
Εγκατάσταση: Μοντάρισμα ραγών DIN
Αγορά Wdm γρήγορο σύνολο μετατροπέων μέσων Ethernet οπτικών ινών - διπλός έλεγχος ροής σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Wdm γρήγορο σύνολο μετατροπέων μέσων Ethernet οπτικών ινών - διπλός έλεγχος ροής

τιμή: Negotiable MOQ: 1 ζευγάρι
Όνομα προϊόντων: Ενιαίος μετατροπέας μέσων πυρήνων Sc
Μέγεθος: 70mm (W) Χ 93mm (D) Χ 25mm (Χ)
Βάρος: 0.16kg (N.W)
Δύναμη: DC5V1A, 2A προαιρετικό
Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0℃~50℃
Αγορά 16 αυλακώσεις 19 διπλό ράφι δύναμης μετατροπέων μέσων Ethernet οπτικών ινών πλαισίων ίντσας 2U σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

16 αυλακώσεις 19 διπλό ράφι δύναμης μετατροπέων μέσων Ethernet οπτικών ινών πλαισίων ίντσας 2U

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: ράφι 16-αυλακώσεων 2U
Αυλακώσεις: 16pcs για τις κάρτες μετατροπέων μέσων
Χαρακτηριστικό γνώρισμα: Καυτός έτοιμος προς χρήση
Δύναμη: Διπλό PSU, AC22V
Διάσταση: 485mm (L) ×320mm (W) ×90mm (Χ)
Αγορά Γρήγορος βιομηχανικός Ethernet μετατροπέας SFP μέσων 48VDC 100Mbps σε Rj45 με IEEE802.3Af/At σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Γρήγορος βιομηχανικός Ethernet μετατροπέας SFP μέσων 48VDC 100Mbps σε Rj45 με IEEE802.3Af/At

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: 10/100Mbps γρήγορος μετατροπέας μέσων Ethernet
Shell: Ζαρωμένο κοχύλι μετάλλων
Θερμοκρασία εργασίας: -40 ~ 85℃
Χρόνος εξουσιοδότησης: 3 έτη
Εφαρμογή: Τηλεπικοινωνίες, CCTV, FTTX, ασφάλεια και Επιτήρηση
Αγορά Μέγεθος απομονωτών πλαισίων 128K μετατροπέων MEDIA Ethernet οπτικών ινών μαύρων κουτιών DC5V1A σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Μέγεθος απομονωτών πλαισίων 128K μετατροπέων MEDIA Ethernet οπτικών ινών μαύρων κουτιών DC5V1A

τιμή: Negotiable MOQ: 1 PC
Όνομα προϊόντων: Ίνα στο μετατροπέα μέσων Ethernet
Ίνα: Αυλάκωση SFP για τις ενότητες ΚΚ SM
Τάση: ΣΥΝΕΧΗΣ εισαγωγή 5V
Διάσταση: 11.7cm*9cm*2.8cm
Καθαρό βάρος: 0.18kg
Αγορά Κανονικός μετατροπέας 10/100/1000Mbps μέσων Ethernet οπτικών ινών υπολογιστών γραφείου σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Κανονικός μετατροπέας 10/100/1000Mbps μέσων Ethernet οπτικών ινών υπολογιστών γραφείου

τιμή: Negotiable MOQ: 1 PC
Υλικό: Περίπτωση μετάλλων
Λειτουργούντα Temp: 0℃~50℃
Λιμένας: 1 λιμένας SFP σε 1 λιμένα gigabit Rj45
Ποσοστό μετάδοσης: 10/100/1000Mbps
Εισαγωγή τάσης: 5V1A, 2A προαιρετικό
Αγορά 2A προαιρετικό μίνι καλώδιο 5Km μετατροπέων MEDIA Ethernet οπτικών ινών Max σε MMF σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

2A προαιρετικό μίνι καλώδιο 5Km μετατροπέων MEDIA Ethernet οπτικών ινών Max σε MMF

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: Μετατροπέας μέσων Ethernet οπτικών ινών
Ποσοστό: 10/100Mbps
Δύναμη: Εξωτερικός τύπος, DC5V1A, 2A προαιρετικό
Βάρος: 0.16kg (N.W)
Μέγεθος: 70mm (W) Χ 93mm (D) Χ 25mm (Χ)
Αγορά Ο μετατροπέας 2 μέσων MTBF 50,000hours Gigabit Ethernet ράφι λιμένων τοποθετεί πέρα από το καλώδιο Cat6 σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Ο μετατροπέας 2 μέσων MTBF 50,000hours Gigabit Ethernet ράφι λιμένων τοποθετεί πέρα από το καλώδιο Cat6

τιμή: Negotiable MOQ: 1pcs
Όνομα προϊόντων: Ίνα μετατροπέων MEDIA σε Ethernet
Ποσοστό: 10/100/1000Mbps
Μέγεθος: 9.3cm*7cm*2.5cm
Βάρος: 0.16kg ανά κομμάτι (N.W)
Τάση εισαγωγής: Συνεχές ρεύμα 5V1A με τον εξωτερικό προσαρμοστή δύναμης
Αγορά διπλή ίνα Sc μετατροπέων 48V MEDIA Ethernet οπτικών ινών σημείου εισόδου PSE 10/100M για την ΕΠΙ σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

διπλή ίνα Sc μετατροπέων 48V MEDIA Ethernet οπτικών ινών σημείου εισόδου PSE 10/100M για την ΕΠΙ

τιμή: Negotiable MOQ: 1 PC
Όνομα προϊόντων: Μετατροπέας μέσων ινών σημείου εισόδου μεγαμπίτ
Ίνα: SC, ST FC ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
Ποσοστό: 10/100Mbps
Τάση: 48V
Διάσταση: 70mm (W) Χ 93mm (D) Χ 28mm (Χ)
Αγορά Αυτόματος αισθαμένος μετατροπέας 10/100/1000Mbps μέσων Ethernet οπτικών ινών Gigabit σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Αυτόματος αισθαμένος μετατροπέας 10/100/1000Mbps μέσων Ethernet οπτικών ινών Gigabit

τιμή: Negotiable MOQ: 1 ζευγάρι
Όνομα προϊόντων: Μετατροπέας μέσων οπτικής ίνας Gigabit
Λιμένας ινών: Λιμένας Sc, ενιαία ίνα, WDM
Μήκος κύματος: 1310nm/1550nm, ενιαίος τρόπος
Διάσταση: 4.61*6.54*1.10 ίντσα
Βάρος: 0.18kg, βάρος δικτύου
1 2 3 Next > Last Total 3 page