Να στείλετε μήνυμα
products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-755-26611509
WhatsApp : +8618088882285
λέξεις-κλειδιά [ 1000m optical ethernet switch ] αγώνας 131 προϊόντα.
Αγορά οπτικός Ethernet διακόπτης 10/100/1000M, διακόπτης Ethernet λιμένων AC220V 8 με το λιμένα RJ45 σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

οπτικός Ethernet διακόπτης 10/100/1000M, διακόπτης Ethernet λιμένων AC220V 8 με το λιμένα RJ45

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα 8 διακόπτης Ethernet λιμένων
Ποσοστό μετάδοσης 10/100/1000M
RJ45 λιμένες 9pcs
Όρος Στο απόθεμα
Τάση εισαγωγής AC100V~240V 50/60Hz
Αγορά Διακόπτης 8 Ethernet οπτικών ινών Unmanaged AC100V λιμένας ινών λιμένων 1.25G SFP σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Διακόπτης 8 Ethernet οπτικών ινών Unmanaged AC100V λιμένας ινών λιμένων 1.25G SFP

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα Διακόπτης Ethernet με το λιμένα οπτικών ινών
Λιμένες 8PCS
Θέση προϊόντων Απόθεμα
Τύπος ινών Αυλάκωση SFP
Τάση εισαγωγής AC100V~240V 50/60Hz
Αγορά Μίνι μέγεθος SMF/MMF 2 υπολογιστής γραφείου 20Km διακοπτών Ethernet οπτικών ινών λιμένων Transimission σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Μίνι μέγεθος SMF/MMF 2 υπολογιστής γραφείου 20Km διακοπτών Ethernet οπτικών ινών λιμένων Transimission

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα διακόπτης δικτύων οπτικών ινών
Ποσοστό Gigabit Ethernet
Τοποθετημένος τύπος Υπολογιστής γραφείου
Χρώμα Μαύρος
RJ45 λιμένες 2pcs
Αγορά 6Gbps διακόπτης Ethernet οπτικών ινών σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

6Gbps διακόπτης Ethernet οπτικών ινών

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα 4 διακόπτης οπτικών ινών λιμένων
Ποσοστό μετάδοσης 10/100/1000M
Διεύθυνση της Mac 8K
Εξουσιοδότηση Ένα έτος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 5V1A
Αγορά Διπλός διακόπτης Ethernet οπτικών ινών ινών πολλαπλού τρόπου 550m με τέσσερις λιμένες RJ45 σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Διπλός διακόπτης Ethernet οπτικών ινών ινών πολλαπλού τρόπου 550m με τέσσερις λιμένες RJ45

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα Διακόπτης πολλαπλού τρόπου ινών
Απόσταση 550M
Συνδετήρας ινών Sc
Χρώμα Μαύρος
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 5V1A
Αγορά 24 θύρες Fiber Optic Ethernet Switch 10/100M 300W Προϋπολογισμός 802.3at Συμφωνητικό σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

24 θύρες Fiber Optic Ethernet Switch 10/100M 300W Προϋπολογισμός 802.3at Συμφωνητικό

τιμή: negotiable MOQ: 1PC
Ονομασία του προϊόντος 24 θύρες CCTV ασφαλείας POE διακόπτη
Ταχύτητα 10/100M PoE, Gigabit uplink
Απόσταση POE 100 μέτρα ή 250 μέτρα
Πρωτόκολλο σημείου εισόδου Σημείο εισόδου af/at
Διάσταση 320*207*45mm
Αγορά 220VAC βιομηχανικοί διοικούμενοι λιμένες ινών 24UTP διακοπτών 4SFP Ethernet σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

220VAC βιομηχανικοί διοικούμενοι λιμένες ινών 24UTP διακοπτών 4SFP Ethernet

τιμή: Negotiable MOQ: 1PC
Όνομα προϊόντων βιομηχανικός διοικούμενος ethernet διακόπτης
Λιμένες ινών 4 * λιμένες ινών SFP
RJ45 λιμένες 24 * λιμένες RJ45
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 ℃ + 85℃
Τάση εισαγωγής 220Vac
Αγορά IEEE802.3u οπτικός διακόπτης δικτύων σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

IEEE802.3u οπτικός διακόπτης δικτύων

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα 5 διακόπτης Ethernet οπτικών ινών λιμένων
Ποσοστό 10/100/1000M
Λιμένας ινών Αυλάκωση SFP
Απόσταση Εξαρτηθείτε από την ενότητα SFP
Εισαγωγή δύναμης 5VDC
Αγορά 10/100/1000M κιβώτιο διακοπτών πλημνών οπτικών ινών 8 λιμένων RJ45 με την εσωτερική χρήση σημείου εισόδου σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

10/100/1000M κιβώτιο διακοπτών πλημνών οπτικών ινών 8 λιμένων RJ45 με την εσωτερική χρήση σημείου εισόδου

τιμή: Negotiable MOQ: 1
όνομα Διακόπτης πλημνών οπτικών ινών
Εκχώρηση PoE Pin 1/2 (V+), 3/6 (Β)
Βάση δεδομένων διευθύνσεων IP 4.000
Μνήμη απομονωτών πακέτων 2.75MB
Υγρασία αποθήκευσης 10%~95%
Αγορά Πλήρη Gigabit 10/100/1000M PoE Fiber Switch Υποστήριξη PoE Af/At 240W Budget σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Πλήρη Gigabit 10/100/1000M PoE Fiber Switch Υποστήριξη PoE Af/At 240W Budget

τιμή: negotiable MOQ: 1pc
Ονομασία προϊόντος 12 θύρες CCTV POE διακόπτης ινών
Certificaiton Συμμόρφωση CE FCC ROHS
Κατάσταση των προϊόντων Αποθέματα
Λιμένες σημείου εισόδου 2 λιμάνια POE
Μέσο δικτύων Cat5 (UTP) ή περισσότεροι
1 2 3 4 5 Next > Last Total 14 page