products
Είμαι Online Chat Now
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Sales
Τηλεφωνικό νούμερο : 86-755-26611509
WhatsApp : +8615237149683
λέξεις-κλειδιά [ 1000m rj45 switch box ] αγώνας 18 προϊόντα.
Αγορά 10/100/1000M κιβώτιο διακοπτών πλημνών οπτικών ινών 8 λιμένων RJ45 με την εσωτερική χρήση σημείου εισόδου σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

10/100/1000M κιβώτιο διακοπτών πλημνών οπτικών ινών 8 λιμένων RJ45 με την εσωτερική χρήση σημείου εισόδου

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα: Διακόπτης πλημνών οπτικών ινών
Ανάθεση καρφιτσών σημείου εισόδου: 1/2 (V+), 3/6 (Β)
Βάση δεδομένων διευθύνσεων IP: 4.000
Μνήμη απομονωτών πακέτων: 2.75MB
Υγρασία αποθήκευσης: 10%~95%
Αγορά μετάδοση 6 λιμένας 10/100/1000M 60Km διακόπτης Ethernet σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

μετάδοση 6 λιμένας 10/100/1000M 60Km διακόπτης Ethernet

τιμή: Negotiable MOQ: 1 κομμάτι
Όνομα: 6 λιμένας 10/100/1000M βιομηχανικός διακόπτης Ethernet
Υλικό: Μέταλλο
Θερμοκρασία εργασίας: -40 ℃ ~ + 85 ℃
Τάση εισαγωγής: Συνεχές ρεύμα 9-36V
Κατηγορία ασφάλειας: IP40
Αγορά 52V βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου CCTV 8 λιμένων, διακόπτης ινών σημείου εισόδου με 4 λιμένες ΑΝΕΡΧΌΜΕΝΩΝ ΖΕΎΞΕΩΝ SFP σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

52V βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου CCTV 8 λιμένων, διακόπτης ινών σημείου εισόδου με 4 λιμένες ΑΝΕΡΧΌΜΕΝΩΝ ΖΕΎΞΕΩΝ SFP

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: Διακόπτης 8 σημείου εισόδου διακόπτης δικτύων λιμένων
Λιμένες SFP: 4 * λιμένες SFP
Λιμένες σημείου εισόδου: IEEE 802.3af/at δύναμη προς 1 τους λιμένες ~ 8 RJ45
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 48V (ανώτατο 52V)
Μηχανικές πληροφορίες: Ζαρωμένο κοχύλι μετάλλων
Αγορά Βιομηχανικός διακόπτης 5 λιμένας Gigabit 10/100/1000M σημείου εισόδου Unmanaged προτύπων CE σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Βιομηχανικός διακόπτης 5 λιμένας Gigabit 10/100/1000M σημείου εισόδου Unmanaged προτύπων CE

τιμή: Negotiable MOQ: 1 κομμάτι
Όνομα: 5 βιομηχανικός διακόπτης δικτύων σημείου εισόδου λιμένων
Διάσταση: 113.8 X 93 X 34.9mm
Λιμένας δικτύων:: Λιμένες 4* RJ45
Λιμένας ινών: 1* λιμένας SFP
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 ℃ ~ + 85 ℃
Αγορά 2 βιομηχανικός μετατροπέας 10/100/1000M μέσων Ethernet λιμένων ευρεία τάση υποστήριξης σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

2 βιομηχανικός μετατροπέας 10/100/1000M μέσων Ethernet λιμένων ευρεία τάση υποστήριξης

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: Βιομηχανικός 2 λιμένας 10/100/1000M μετατροπέας μέσων Ethernet
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 ~ 85℃
Δύναμη εισαγωγής: 9-36VDC
Στεγανοποιήστε:: IP40
Μέγεθος: 113.8 X 93 X 34.9mm
Αγορά Μίνι μέγεθος SMF/MMF 2 υπολογιστής γραφείου 20Km διακοπτών Ethernet οπτικών ινών λιμένων Transimission σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Μίνι μέγεθος SMF/MMF 2 υπολογιστής γραφείου 20Km διακοπτών Ethernet οπτικών ινών λιμένων Transimission

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα: διακόπτης δικτύων οπτικών ινών
Ποσοστό: Gigabit Ethernet
Τοποθετημένος τύπος: Υπολογιστής γραφείου
Χρώμα: Μαύρος
RJ45 λιμένες: 2pcs
Αγορά Unmanaged Gigabit 8 βιομηχανικός διακόπτης δικτύων λιμένων με τους αυτόματους αισθαμένος λιμένες RJ45 σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Unmanaged Gigabit 8 βιομηχανικός διακόπτης δικτύων λιμένων με τους αυτόματους αισθαμένος λιμένες RJ45

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Λιμένες Ethernet: 8
Όνομα προϊόντων: Unmanaged Gigabit 8 βιομηχανικός διακόπτης δικτύων λιμένων
Αντίστροφη σύνδεση: Υποστήριξη
Εύρος ζώνης συστημάτων: 40Gbps (μαρμελάδα μη-κυκλοφορίας)
Θερμοκρασία εργασίας: -45~85℃
Αγορά Το μίνι μέγεθος 6 ράγα διακοπτών DIN Ethernet λιμένων τοποθετεί το βιομηχανικό βαθμό για υπαίθριο σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Το μίνι μέγεθος 6 ράγα διακοπτών DIN Ethernet λιμένων τοποθετεί το βιομηχανικό βαθμό για υπαίθριο

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα: 2 βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου Gigabit Unmanaged SFP και λιμένων 4 RJ45
Χρόνος εξουσιοδότησης: 3 έτη
Πρότυπα σημείου εισόδου: ΣΗΜΕΊΟ ΕΙΣΌΔΟΥ AT/AF
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 48-52VDC
Τοποθετημένος τρόπος: Μοντάρισμα DIN-ραγών
Αγορά Βιομηχανικός διακόπτης 2 σημείου εισόδου Unmanaged Gigabit λιμένας ινών λιμένων 1000Mbps SFP σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Βιομηχανικός διακόπτης 2 σημείου εισόδου Unmanaged Gigabit λιμένας ινών λιμένων 1000Mbps SFP

τιμή: Negotiable MOQ: 1 κομμάτι
Όνομα: 2 βιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου At/Af Ethernet λιμένων
Χρώμα: Μαύρος
Διάσταση: 113.8 X 93 X 34.9mm
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 ℃ ~ + 85 ℃
Τάση εισαγωγής: Συνεχές ρεύμα 48-52V
Αγορά Συνδετήρας 60km Sc βιομηχανική ίνα μονομαχίας μετατροπέων μέσων Ethernet μετάδοσης σε Rj45 σε απευθείας σύνδεση κατασκευαστής

Συνδετήρας 60km Sc βιομηχανική ίνα μονομαχίας μετατροπέων μέσων Ethernet μετάδοσης σε Rj45

τιμή: Negotiable MOQ: 1
Όνομα προϊόντων: Μετατροπέας μέσων σημείου εισόδου
Σύνδεση δύναμης: 6 τερματικό καρφιτσών
Συνδετήρας: 1*RJ45
Οπτικός λιμένας: 1*SC διπλή ίνα
Απόσταση μετάδοσης: 20/40/60/80/100km
1 2 Next > Last Total 2 page